Projekty UE

W Nowy Rok wkroczyliśmy wraz z naszymi Podopiecznymi w prawdziwie „imprezowym i szampańskim” nastroju! Przed zabawą sylwestrową Seniorzy samodzielnie przygotowali karnawałowe maski, ozdobione połyskującym brokatem i wstążeczkami. Nasza terapeutka przyniosła również inne, dekoracyjne akcesoria, takie jak kapelusze i chusteczki. Pamiętaliśmy także o odpowiednim przystrojeniu sali kolorowymi balonami i zwisającymi z sufitu serpentynami. Każdy wyglądał olśniewająco i czuł się znakomicie! Na sylwestrowej zabawie nie zabrakło smakowitego poczęstunku oraz szampana… oczywiście bez alkoholowego ?. Było to kolejne z radosnych i hucznych spotkań w naszej placówce, wypełnione muzyką oraz wesołymi tańcami. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie, a wspomnienie tego wyjątkowego, ostatniego dnia roku jak zawsze uwieczniliśmy na kilku fotografiach.

ArmadaClinic
ArmadaClinic
Armada Klinik
ArmadaClinic

Armada Klinik

Armada Klinik

Armada Klinik
ArmadaClinic
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik

Dodaj komentarz

Projekty UE

Partnerem projektu: "Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych w Głogoczowie" jest ArmadaClinic Sp.z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014/2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0441/19

Partnerem projektu: „Uruchomienie Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych – Topografów” jest ArmadaClinic Sp. z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0442/19

Nasze placówki realizują grant w ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom”. Cel główny grantu: poprawa bezpieczeństwa mieszkańców/pacjentów i pracowników ArmadaClinic Głogoczów oraz ArmadaClinic ul. Topografów 11 Kraków w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.
ArmadaClinic Głogoczów - wartość grantu wynosi: 44 900 zł
ArmadaClinic ul. Topografów 11 Kraków - wartość grantu wynosi: 17 980 zł
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 9 Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w Regionie. Realizatorem projektu jest Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Cresta Social Messenger