Projekty UE
Armada Klinik
Armada Klinik

Bardzo dziękujemy za opinię dotyczącą pobytu w naszej placówce oraz usług świadczonych przez zespół Domu Seniora ArmadaClinic w ramach usługi POBYTY POSZPITALNE.

Niezmiernie cieszymy się z tego, że nasi Podopieczni oraz ich rodziny i bliscy opuszczają nas z pozytywnymi i dobrymi wspomnieniami, pełni nowych sił fizycznych i witalnych. Właśnie takie wiadomości dodają nam energii do dalszego działania oraz motywują do nieustannego rozwoju w zakresie sprawowanych czynności.

POBYTY POSZPITALNE Kraków, Głogoczów wraz z rehabilitacją stanowią uzupełnienie oferty naszej placówki. Podczas takiego turnusu, osoby, które ukończyły leczenie szpitalne, przy pomocy i wsparciu rehabilitantów oraz opiekunów medycznych odzyskują utraconą sprawność ruchową oraz wewnętrzną siłę. Opieka grona specjalistów, a także udział w zajęciach terapeutycznych umożliwiają bezpieczny i spokojny powrót do zdrowia oraz samodzielnego funkcjonowania.

Bezpłatna Opieka Wyręczająca – Dwutygodniowe zastępstwo w opiece nad osobami niesamodzielnymi realizowane w naszym ośrodku. Zapraszamy już dziś!

Dom Seniora Kraków ArmadaClinic 

Dom Seniora Głogoczów ArmadaClinic

to nowoczesna, całodobowa placówka opieki, która swoim działaniem oraz poprzez fachowe wsparcie stara się odciążyć rodziny w czasochłonnej i trudnej opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Więcej informacji dotyczących programu bezpłatnej opieki wyręczającej, realizowanej w naszym ośrodku znajduje się na stronie internetowej

Bezpłatna Opieka Wyręczająca

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Poddziałanie 9.2.2 Usługi opiekuńcze oraz interwencja kryzysowa – ZIT z Europejskiego Funduszu Społecznego.

  1. Uruchomienie Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych – Topografów.

Dom Seniora Krakow ArmadaClinic 

infolinia: 12 444 57 88

tel. 12 444 56 88, kom.: 512 778 872

pon. – pt. 9.00 – 17.00

www.opiekawyreczajaca.pl

2. Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych w Głogoczowie

Dom Seniora Głogoczów ArmadaClinic

infolinia: 12 274 95 00

tel. 12 271 02 27, kom.: 512 778 815

pon. – pt. 9.00 – 17.00

www.centrumarmada.pl

POBYTY POSZPITALNE połączone z rehabilitacją Kraków, Głogoczów

OPIEKA DŁUGOTERMINOWA, Dom Seniora ArmadaClinic

DOM OPIEKI DLA SENIORÓW

OPIEKA KRÓTKOTERMINOWA

www.armadaklinik.pl

Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik

1 Comment

  • Posted 3 czerwca 2021 14:55 2Likes

    Z całego serca polecam ten ośrodek. Moja ciocia miała okazję być mieszkańcem domu Armada w Głogoczowie. Do ostatnich dni miała wspaniałą opiekę pielęgnacyjną i rehabilitacyjną.Zapewnienie odpowiedniej (pysznej) diety i zajęć terapeutycznych sprawiło, że mogła jeszcze poczuć się potrzebna.Oddanie jej w opiekę rodziny ArmadaClinic było trafną i odpowiedzialną decyzją. Pragnę serdecznie podziekować całej wspaniałej, wykwalifikowanej załodze za pracę i trud jaki wkładają w każdego pacjęta bez wyjątku. Przyszło im pracować w tych ciężkich czasach a pomimo tego opiekują się swoimi podopiecznymi całym sercem.Jeszcze raz gorąco polecam bo na prawdę warto.!!!!!!!.

Dodaj komentarz

Projekty UE

Partnerem projektu: "Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych w Głogoczowie" jest ArmadaClinic Sp.z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014/2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0441/19

Partnerem projektu: „Uruchomienie Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych – Topografów” jest ArmadaClinic Sp. z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0442/19

Nasze placówki realizują grant w ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom”. Cel główny grantu: poprawa bezpieczeństwa mieszkańców/pacjentów i pracowników ArmadaClinic Głogoczów oraz ArmadaClinic ul. Topografów 11 Kraków w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.
ArmadaClinic Głogoczów - wartość grantu wynosi: 44 900 zł
ArmadaClinic ul. Topografów 11 Kraków - wartość grantu wynosi: 17 980 zł
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 9 Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w Regionie. Realizatorem projektu jest Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Projekty UE
Cresta Social Messenger