Projekty UE

Kolędnicy w Domu Seniora

 

Armada Klinik

 

Święta to wyjątkowy czas radości i ciepła. Zadbały o to dzieci z okolicznych Szkół Podstawowych.

 

Armada Klinik

 

Szkoła podstawowa im. Oskara Kolberga w Pozowicach może się pochwalić wieloma talentami. Niektóre z nich mogliśmy zobaczyć w Naszym budynku 19 grudnia.

 

Armada Klinik

Młodzież zachwyciła Seniorów śpiewem oraz podarkami w postaci kartek świątecznych.

 

Armada Klinik

 

20 grudnia równie dobrze zaprezentowała się Szkoła Podstawowa z Bukowa, która była u nas już nie pierwszy raz.

 

Armada Klinik

 

Przebrane za postacie z betlejemskiej szopki, dzieci przedstawiły Jasełka oraz zagrały i zaśpiewały piękne polskie kolędy.

 

Armada Klinik

 

Otrzymaliśmy od nich stroiki, które rozjaśniły pokoje Naszych Pensjonariuszy przez świąteczny okres. Można je zobaczyć tutaj.

 

Armada Klinik

Dodaj komentarz

Projekty UE

Partnerem projektu: "Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych w Głogoczowie" jest ArmadaClinic Sp.z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014/2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0441/19

Partnerem projektu: „Uruchomienie Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych – Topografów” jest ArmadaClinic Sp. z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0442/19

Cresta Social Messenger