Projekty UE

Wydarzenia minionego tygodnia

W minioną środę rozpoczęliśmy 40-dniowy okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych. Z tej okazji Pensjonariusze wykonali Drogę Krzyżową, którą następnie umieściliśmy w sali terapeutycznej. Zmianie uległ również wydźwięk pieśni śpiewanych po śniadaniu na bardziej uroczyste i podniosłe, nawiązujące do zapoczątkowanego okresu.

17 lutego był również Światowym Dniem Kota – to wydarzenie wprowadziło nutkę optymizmu do dnia skoncentrowanego na obrzędach Środy Popielcowej. W ramach uczczenia święta mruczących czworonogów nasi Podopieczni przygotowali z kolorowego papieru trójwymiarowe kocie podobizny. Efekt jak zwykle nas zaskoczył!

Ubiegły tydzień zakończyliśmy spotkaniem z kulturą klasyczną. Wraz z Seniorami mieliśmy przyjemność oglądać wyjątkowy spektakl baletowy „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego.

Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik
Armada Klinik

Dodaj komentarz

Projekty UE

Partnerem projektu: "Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych w Głogoczowie" jest ArmadaClinic Sp.z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014/2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0441/19

Partnerem projektu: „Uruchomienie Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych – Topografów” jest ArmadaClinic Sp. z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0442/19

Cresta Social Messenger