Projekty UE

 

Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu.

Gdybyście kiedykolwiek zastanawiali się, jak to gotują w tych Domach Seniora, to możemy uchylić rąbka tajemnicy. Nasza kuchnia stoi przed Państwem otworem.

     Oto niektóre z pozycji Naszego katalogu kulinarnego przygotowanego dzięki jedynym w swoim rodzaju paniom kucharkom ? Jak widać, przykładamy wagę nie tylko do tego aby smakowało. Nasza kuchnia jest dostosowana do każdego typu diet, których wymagają nasi Pensjonariusze. 

Świeże produkty, wyszukane przepisy oraz różnorodność. Przede wszystkim pasja do gotowania i kuchni cechuje pracowników Naszej kuchni.

Te oraz wiele więcej dań możecie obejrzeć w Naszym katalogu dostępnym w recepcji w Głogoczowie. Co więcej, zawsze można ich spróbować osobiście, ponieważ istnieje możliwość zjedzenia obiadu z rodziną 🙂

 

kurczak w delikatnym sosie z pieczarkami i papryką z kaszą kuskus oraz zupa koperkowa
Kurczak w delikatnym sosie z pieczarkami i papryką z kaszą kuskus oraz zupa koperkowa
Kurczak w delikatnym sosie z pieczarkami i papryką z kaszą kuskus oraz zupa koperkowa
kuchnia pieczeń rzymska w sosie chrzanowym z surówką i ziemniakami oraz zupa pomidorowa
Pieczeń rzymska w sosie chrzanowym z surówką i ziemniakami oraz zupa pomidorowa

Pieczeń rzymska w sosie chrzanowym z surówką i ziemniakami oraz zupa pomidorowa

 

 

kuchnia kasza kuskus z mięsem z uda kurczaka w sosie słodko kwaśnym oraz zupa porowa
Kasza kuskus z mięsem z uda kurczaka w sosie słodko-kwaśnym oraz zupa porowa

Kasza kuskus z mięsem z uda kurczaka w sosie słodko-kwaśnym oraz zupa porowa

 

 

kuchnia kurczak w sosie pieczarkowym z czerwoną kapustą i ziemniakami oraz zupa jarzynowa
Kurczak w sosie pieczarkowym z czerwoną kapustą i ziemniakami oraz zupa jarzynowa

Kurczak w sosie pieczarkowym z czerwoną kapustą i ziemniakami oraz zupa jarzynowa

 

kuchnia kluseczki z sosem mięsnym i ogórek konserwowy oraz pomidorowa
Kluseczki z sosem mięsnym i ogórek konserwowy oraz pomidorowa

Kluseczki z sosem mięsnym i ogórek konserwowy oraz pomidorowa

 

Jednocześnie zapraszamy na Naszą stronę na Facebook’u, gdzie również możecie podejrzeć, jak toczy się życie w Naszym budynku.

Zapraszamy też na Naszego bloga, którego znajdziecie tutaj 🙂

1 Comment

  • Posted 1 września 2020 18:40 0Likes

    Jedzonko niczym nie odbiega od ‘domowej’ kuchni. Wszystko zawsze smaczne i elegancko podane?. Posiłki zbilansowane a to przecież bardzo ważne w wieku starczym. Oprócz tego atmosfera w ośrodku przypomina domowe ognisko, aż chciało by się powiedzieć jedna wielka rodzina.
    Miejsce godne polecenia, fachowa opieka i wykwalifikowani pracownicy. Gorąco polecam!!

Dodaj komentarz

Projekty UE

Partnerem projektu: "Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych w Głogoczowie" jest ArmadaClinic Sp.z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014/2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0441/19

Partnerem projektu: „Uruchomienie Centrum Wsparcia Nieformalnych Opiekunów Osób Niesamodzielnych – Topografów” jest ArmadaClinic Sp. z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Numer projektu: RPMP.09.02.03-12-0442/19

Nasze placówki realizują grant w ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom”. Cel główny grantu: poprawa bezpieczeństwa mieszkańców/pacjentów i pracowników ArmadaClinic Głogoczów oraz ArmadaClinic ul. Topografów 11 Kraków w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.
ArmadaClinic Głogoczów - wartość grantu wynosi: 44 900 zł
ArmadaClinic ul. Topografów 11 Kraków - wartość grantu wynosi: 17 980 zł
z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 9 Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w Regionie. Realizatorem projektu jest Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Cresta Social Messenger